Natura

DO WARZYW

Nawóz do warzyw

Nawóz Natura posiada opracowane przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach stosowanie dla poszczególnych warzyw, owoców i roślin ozdobnych. Jest produkowany w Polsce, posiada szereg badań i opinii polskich instytutów badawczych takich jak: PIWet, Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Warszawie.

DO IGLAKÓW I WRZOSOWATYCH

Nawóz do iglaków

Wszystkie produkty posiadają Świadectwo kwalikacji produktu do stosowania w rolnictwie ekologicznym nadane przez IUNG w Puławach pod numerem NE/292/2015

DO TRUSKAWKI I POZIOMKI

Nawóz do truskaweki i poziomki

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową linie nawozów Natura firmy CDN. W pełni ekologiczne w nowym eleganckim opakowaniu, typu Doypack. Strunowy papierowy worek jest powlekany od środka folią, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci.

DO BORÓWEK

Nawóz do borówek

Natura to pełnowartościowy nawóz granulowany o nieograniczonym zastosowaniu w ogrodnictwie ekologicznym. Jest nawozem wszechstronnym, który zawiera wszystkie niezbędne składniki pokarmowe potrzebne w żywieniu roślin. Zawiera substancję organiczną, która pozytywnie wpływa na rozwój korzystnej ory bakteryjnej w glebie. Nie tylko użyźnia ziemię, ale również poprawia strukturę gleby.

DO POMIDORÓW I PAPRYKI

Nawóz do pomidorów i papryki

Nawóz Natura nie tylko użyźnia ziemię, ale również poprawia strukturę gleby. Jeśli cenimy sobie zdrowie i ekologię, nawóz CDN Natura jest idealnym rozwiązaniem dla ekologicznego ogródka.