Oferta

Kora mielona 0-20mm

Kora mielona 0-20mm 80L
Kora z drzew iglastych jest przekompostowana, dzięki czemu nie posiada szkodliwych dla roślin garbników. Kora mielona przeznaczona jest do sporządzania mieszanek i podłoży .
więcej...

Kora mielona 0-60mm

Kora mielona 0-60mm 80L
Przekompostowana kora pochodząca z drzew iglastych nie posiada szkodliwych dla roślin garbników, które mogą występować w korze świeżej. Przeznaczona jest przede wszystkim do dekoracji ogrodu.
więcej...

Podłoże pod iglaki

Podłoże, które posiada w swoim składzie przekompostowaną korę mieloną oraz torf wysoki kwaśny , posiada strukturę luźną i przewiewną zapewniając swobodny rozrost korzeni.
więcej...

Podłoże trawnikowe

Gotowe Podłoże Trawnikowe do rekultywacji i zakładania nowego trawnika. Skład: torf wysoki, torf niski, piasek, wapno, nawóz naturalny
więcej...

Podłoże kwiatowe

Nadaje się do nasadzeń oraz uprawy kwiatów, można stosować bezpośrednio do doniczek, na rabaty lub wymieszać z ziemią ogrodową. Doskonale wpływa na strukturę gleby.
więcej...

Obornik suszony kurzy

Zmielony obornik kurzy jest pełno-składnikowym nawozem naturalnym nadającym się pod rośliny o krótkim i dłuższym okresie wegetacji. Nawóz jest częściowo rozpuszczalny w wodzie.
więcej...

Obornik suszony bydlęcy

Wysuszony oraz zmielony naturalny obornik bydlęcy pochodzący z polskich hodowli ściółkowych. Nawóz szybko działający, jednocześnie bezpieczny w stosowaniu, nie ma ryzyka przenawożenia.
więcej...

Obornik bydlęcy granulowany

Nawóz naturalny, który łączy skuteczność działania z wygodą do zastosowania. Idealny do nawożenia róż, warzyw oraz drzew owocowych i roślin ozdobnych. Skutecznie nawozi oraz użyźnia glebę. Szczególnie polecany jest do stosowania w uprawach wieloletnich.
więcej...

Torf wysoki kwaśny

Torf ogrodniczy 80L
Idealne podłoże dla roślin kwasolubnych, zwłaszcza borówki wysokiej, rododendronów oraz wrzosów.
więcej...

Torf wysoki odkwaszony

Torf ogrodniczy 80L
Zneutralizowany wapnem, wykorzystywany jako komponent podłoży kwiatowych oraz warzywnych. Idealny do sadzenia drzew i krzewów zwłaszcza na glebach ciężkich, gdzie rozluźnia zbite gliniaste podłoże.
więcej...

Wapno

Wapno nawozowe 20KG
Wykorzystywane jest do regulacji kwasowości, umożliwia roślinom lepsze wchłanianie nawozów, poprawia strukturę gleby. Wapno można stosować do: upraw polowych, warzywnych szklarniowych, sadowniczych oraz użytków zielonych.
więcej...